درباره ما

با دارا همه چیز برای ماینینگ آماده است.

فرصت محدود و قانونی برای میزبانی از ماینر های شما با پیشگامان صنعت ماینینگ
دارا ماینر

با ماینینگ قـانـونـی بیت‌کوین دارا شو…

بعد از تابستان سال 1400 که کشور با کمبود شدید برق مواجه شد و خاموشی هایی رخ داد تمامی نگاه ها به سمت صنعت نوظهور ماینینگ تیره شد. این موضوع باعث شد که سختگیری ها برای دادن مجوز فارم از طرف وزارت صمت بیشتر از قبل شد تا جایی که برای تامین برق مصرفی فارم های تازه تاسیس میبایست حتما از انرژی های تجدید پذیر و پاک مانند انرژی خورشیدی استفاده شود.
نکته بسیار مهم برای انتخاب فارم این است که این فارم کاملا قانونی و با مجوز رسمی فعالیت داشته باشد. در ایران تعداد فارم هایی که دارای مجوز هستند محدود و در نتیجه میزان ظرفیت این فارم ها هم به شدت پایین است.
طبق اطلاعیه وزارت نیرو تمامی فارم های قانونی در زمان های اوج بحران مصرف برق (حداکثر 300 ساعت در سال) میبایست کلیه فعالیت های خود را متوقف کنند اما فارم های دارا ماینر با توجه به این که از منابع تجدید پذیر استفاده میکنند این مزیت را دارند که حتی این خاموشی را اعمال نمیکنند و در تمامی ساعات شبانه روز و همه روز های سال فعال هستند و شما میتوانید از حداکثر توان ماینر های خود برای سود دهی بیشتر استفاده نمایید.
داراماینر در حال حاضر ظرفیت بسیار محدودی را در فارم قانونی ایجاد کرده است که میتوانید برای اطلاع از شرایط آن با ما در ارتباط باشید.
دستگاه های ماینر مانند تمامی دستگاه های الکترونیکی یک عمر مفید دارند. شرایط استفاده و محیط نگهداری ماینر در عمر مفید آن بسیار مؤثر است. طبق گفته Bitmain بهترین دما برای ماینر S19Pro بین 5 تا 40 درجه سانتی گراد و بهترین رطوبت بین 5 الی 95 درصد میباشد. با وجود این شرایط و عدم وجود گرد و خاک و دیگر عوامل مخرب، عمر مفید این دستگاه بین 2 الی 4 سال و در بیشترین حالت سود دهی است.
از دیگر موارد مهم، نیروی متخصص برای پشتیبانی نرم افزاری و سخت افزاری از دستگاه های ماینر میباشد.
طبق گفته های بالا برای انتخاب فارم مناسب و سود دهی مستمر و حداکثری میبایست به نیروی متخصص، شرایط نگهداری و محیط آن توجه ویژه داشت

دارا ماینر برای اطمینان از سود دهی سرمایه گذاران پنلی را طراحی کرده است که در هر ساعتی از شبانه روز بتوانند به صورت آنلاین از وضعیت دستگاه های خود آگاه شوند که آیا ماینر ها با تمامی ظرفیت و هش ریت ماکسیمم کار میکنند.

* میزان سوددهی لحظه به لحظه ماینر به چه صورت است
* از دیگر مزیت های پنل ماینینگ دارا ماینر تسویه حساب منظم و دقیق سود ماینر میباشد.

همکاران ما