اجاره ماینر

طرح ویژه ماینینگ خرد با 25 میلیون تومان ! همین حالا با استخراج بیت کوین درآمد دلاری را شروع کنید

داراماینر اولین پلتفرم قانونی ارائه دهنده ماینینگ خرد در ایران

  • سود دلاری 40 درصدی
  • کاملا قانونی در ایران و روسیه
  • بزرگترین فارم اوراسیا در روسیه
  • 100 % شفافیت
  • کمترین ریسک ممکن در فضای کریپتوکارنسی
  • حداقل سرمایه برای شروع ماینینگ بیت کوین
  • سرمایه گذاری امن با پشتوانه سرمایه گذاران نام آشنای بین المللی
  • درآمد دلاری مستمر
  • بازگشت اصل سرمایه در پایان مدت قرارداد
  • امکان فسخ قرارداد

مراحل ثبت نام در طرح ماینینگ خرد داراماینر

مرحله اول

ثبت نام

ثبت نام در سایت داراماینر از طریق ارسال شماره تماس خود در لینک زیر:

مرحله دوم

امضای قرارداد

بعد از تماس تلفنی همکاران ما با شما و دریافت آدرس پستی، کافیست، قرارداد ارسال شده از طریق پست را تکمیل کرده و مجدد آن را برای ما ارسال کنید. شما میتوانید برای امضای قرارداد به شرکت داراماینر مراجعه فرمایید.

مرحله سوم

افتتاح حساب رمز ارزی و انتقال وجه

شما کافیست با مراجعه به لینک زیر در صرافی بیتمکس افتتاح حساب رمز ارزی خود را انجام داده و وجه قرارداد را به حساب شرکت داراماینر واریز نمایید:

https://bitmax.ir/auth/sign-up?referral=FjTbtQ

مرحله چهارم

شروع سوددهی

سود سرمایه گذاری در ماینینگ به صورت ماهیانه و به صورت بیت کوین به حساب شما در صرافی واریز میشود.

ماشین حساب ماینینگ

در جدول زیر میتوانید سود تراهش اجاره شده در طرح ماینینگ خرد را مشاهده کنید این اطلاعات برای طرح اجاره ماینر دارا و بر اساس اطلاعات روزانه بروز میشود و مرجع محاسبات درآمدی خواهد بود.
2Year

$

1032

BTC

0.0147

Year

$

516

BTC

0.00737

Month

$

43

BTC

0.000614

Day

$

1.43

BTC

0.0000242

طرح ویژه ماینینگ خرد با 25 میلیون تومان !

شرکت داراماینر با بهره‌برداری از فاز نخست سرمایه‌گذاری در ماینینگ کشور روسیه طرح جدیدی برای تمامی علاقه‌مندان به استخراج بیت‌کوین را شروع کرده است. در این طرح سرمایه‌گذاران می‌توانند با هر میزان سرمایه‌ای که دارند بخشی از تراهش (قدرت) دستگاه ماینر را در اختیار گرفته و با حفظ سرمایه اولیه، با اجاره ماینر بیت کوین، سود دلاری کسب نمایند.

ماینینگ بیت‌کوین به عنوان یکی از پر سود‌ترین انواع سرمایه‌گذاری در دنیا مطرح است. کاربران می توانند با اجاره ماینر خارجی به سود برسند.
شاید برای بسیاری از کاربران خرید ماینر و استخراج بیت کوین کار راحتی نباشد در نتیجه این افراد میتوانند با اجاره ماینر مجازی استخراج بیت کوین را انجام دهند. با اجاره دستگاه ماینر بیت کوین، میتوانید بیت کوین استخراج شده را بصورت ماهیانه در کیف پول خود ذخیره نمایید.

طرح ویژه ماینینگ خرد

ماینینگ خرد

در این روش کاربر می‌تواند بخشی از تراهش (قدرت پردازش) دستگاه ماینر را اجاره کند و با توجه به این میزان درصدی از درامد ماینر را کسب نماید.

طرح اجاره ماینر مجازی مدت هاست که در سراسر دنیا طرفدارانی را پیدا کرده است این طرح برای اولین بار به صورت قانونی در ایران توسط شرکت داراماینر شروع شده است. در گذشته مواردی از اجاره ماینر خارجی در ایران فعالیت میکردند ولی نتوانستند اطمینان کاربران ایرانی را جهت اجاره ماینر قانونی کسب کنند. با بهترین سایت اجاره ماینر در ایران، داراماینر؛ میتوانید سود کسب شده از ماینر اجاره ای را به صورت بیت کوین در کیف پول رمز ارزی خود ذخیره نمایید

شرکت داراماینر به عنوان اولین پلتفرم ماینینگ ایران با عقد قرارداد با بزرگترین فارم روسیه، بیت‌ریور و با سرمایه‌گذاری بزرگ در صنعت ماینینگ روسیه توانسته است پشتوانه بسیار مناسبی برای قرارداد‌های سرمایه‌گذاران خود در ایران را فراهم نماید.

ماینینگ خرد