C1P-A229 ViaBTC Capital: چرا در هولد استیشن HoldStation سرمایه‌گذاری کنیم؟

فهرست مطالب

هولد استیشن (HoldStation) فراتر از یک کیف پول ارز دیجیتال است؛ HoldStation یک پلتفرم اختصاصی برای قراردادهای فیوچرز (آتی) است. زمانی که بازار مشتقات در دنیای کریپتو با مقیاس فیوچرز در بازارهای مالی سنتی مقایسه می‌شود، به این نتیجه می‌رسیم که به تقاضاهای معاملاتی پاسخ مناسبی داده نمی‌شود. کیف پول‌های ارز دیجیتال به‌صورت ذاتی برای جذب کاربران وب2 و ایجاد کانال‌های جدید برای کاربران بازارهای مالی سنتی به‌منظور ورود به جهان مشتقات دی‌فای طراحی شده‌اند. هولد استیشن با یکپارچه‌سازی کیف پول و کارکردهای معاملاتی برای ساخت کاربرپسندترین پلتفرم معاملات فیوچرز روی zkSync متعهد شده است و در نتیجه جایگاه خود را در فضای به‌شدت رقابتی کیف پول‌ها تثبیت کرده است.

محصولات

1. کیف پول هولد استیشن

کیف پول ارز دیجیتال وب3 هسته مرکزی هولد استیشن است که کارکردهای مختلفی مانند معاملات فیوچرز و غیر حضانتی (خود حضانتی) را با یکدیگر تلفیق می‌کند و با تمرکز بر حریم خصوصی کاربر به‌طور کامل با اصول تمرکززدایی هم‌سو است. یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کیف پول خود حضانتی عدم وجود فرایند KYC است که به کاربران اجازه می‌دهد در حین ناشناس باقی ماندن، به معامله و مدیریت دارایی بپردازند.

از نظر فنی، کیف پول هولد استیشن از جدیدترین تکنولوژی AA برخوردار است و امکان بهره‌مندی از تجربه معاملاتی بی‌دغدغه و کاربرپسند را تضمین می‌کند. کارمزد تراکنش در لایه دوم برابر با صفر و در زنجیره EVM برابر با مقدار ناچیز 0.2% است که باعث برتری HoldStation  از نظر ساختار کارمزد می‌شود.

هولد استیشن همچنین به‌دنبال برطرف کردن نیاز کاربران برای پرداخت ساده و انعطاف‌پذیر گس فی‌ها است و گزینه‌های پرداخت متنوع، از جمله امکان استفاده از استیبل کوین‌هایی مانند USDC و USDT را فراهم می‌کند. علاوه‌بر این، پلتفرم HoldStation  امنیت را در اولویت قرار می‌دهد و نیاز به عبارت‌های بازیابی یا کلیدهای خصوصی پیچیده را با ارائه گزینه بدون هسته از بین برده است. کیف پول هولد استیشن در حال حاضر موفق به دریافت گواهی حسابرسی امنیتی از Verichain شده است.

2. دیفیوچرز هولد استیشن (PerpDEX): عصر تازه‌ای برای معاملات فیوچرز

دیفیوچرز هولد استیشن پلتفرمی است که برای معاملات فیوچرز طراحی شده است. این پلتفرم از طریق یکپارچه‌سازی استاندارد پیشروی ERC-4337 و محاسبات چندجانبه (MPC) به کاربران اجازه می‌دهد که طیف وسیعی از دارایی‌ها مانند ارزهای دیجیتال، فارکس و کالاها را معامله کنند. معامله‌گران با استفاده از لوریج (اهرم) 500x می‌توانند از نوسان بازار نهایت استفاده را ببرند. رابط کاربری ساده و ابزارهای معاملاتی پیشرفته به کاربران کمک می‌کنند تا بتوانند از فرصت‌های بازار استفاده کرده و از دارایی‌های مختلف بهره‌برداری کنند.

آن‌چه پلتفرم دیفیوچرز را منحصربه‌فرد می‌کند، این است که معامله‌گران می‌توانند در این پلتفرم نقش‌های گوناگونی را برعهده بگیرند. به عنوان مثال، آن‌ها می‌توانند به عنوان سفیر استراتژی‌های معاملاتی موفقیت‌آمیز را به اشتراک بگذارند. علاوه‌بر این، کاربران می‌توانند در ییلد فارمینگ مشارکت کنند و از کارمزد معاملات پاداش دریافت کنند. این ویژگی‌ها تضمین می‌کنند که دیفیوچرز HoldStation  به‌طور هم‌زمان نیازهای معامله‌گران باتجربه و تازه‌کار را برآورده می‌کند.

3. لانچ‌پد هولد استیشن: شتاب‌دهنده‌ای برای دوره کمون پروژه

لانچ‌پد هولد استیشن یکی از عناصر حیاتی اکوسیستم zkSync است. این لانچ‌پد از فروش توکن پروژه‌های آینده‌دار حمایت می‌کند، مکانیزم منصفانه‌ای را برای مشارکت در فروش توکن‌ها فراهم می‌کند و به‌ عنوان اصل مرکزی خود، شفافیت را حفظ می‌کند. مکانیزم سافت کپ و هارد کپ بازدپرداخت‌های کاربران و توزیع مناسب توکن را تضمین می‌کنند.

ویژگی‌های متمایز لانچ‌پد عبارتند از: عملیات غیرحضانتی، رابط کاربری ساده، خودکارسازی قراداد هوشمند و فرایند ضد اسکم دقیق. امنیت این لانچ‌پد از طریق حسابرسی Verichain تقویت شده است.

 

4. بنیاد هولد استیشن و پژوهشکده هولد استیشن

بنیاد هولد استیشن به عنوان یک سازمان غیرمتمرکز خودگردان (DAO) فعالیت می‌کند که در آن هولدرهای توکن‌ها از قدرت ارائه پیشنهاد و رای‌دهی درباره تغییرات شبکه برخوردار هستند. مدل DAO با توزیع 15% از عرضه کل به‌منظور توسعه جامعه و رشد اکوسیستم، به‌دنبال پایداری بلند‌مدت است.

علاوه‌بر این، پژوهشکدهHoldStation  به عنوان یک مرکز پژوهشی بلاک‌چین فعالیت می‌کند و اطلاعات به‌روز، دانش و دیدگاه‌های مناسب را برای تصمیم‌گیری آگاهانه در خصوص نحوه سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو، در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

5. باشگاه هولد استیشن: جامعه اختصاصی و کلکسیون NFT

باشگاه در حال راه‌اندازی هولد استیشن یک پلتفرم اجتماعی منحصربه‌فرد است که یک کلکسیون با 8888 توکن غیرقابل معاوضه (NFT) را معرفی می‌کند. اعضای باشگاه می‌توانند به NFTهای محنصربه‌فرد و فرصت‌هایی برای رویدادهای اختصاصی و جوایز خاص دسترسی داشته باشند و همچنین تجربه جامعه خود را در خصوص بلاک‌چین و معامله افزایش دهند.

هولد استیشن به عنوان یک پلتفرم دی‌فای[1] جامع و پیشرفته به‌وسیله طراحی و ویژگی‌های نوآورانه سرزندگی را به محصولات مختلف zkSync Era تزریق می‌کند. HoldStation  به کمک کیف پول کارآمد، لانچ‌پد، حمایت از پروژه‌های نوپا و باشگاه در حال راه‌اندازی خود، تجربیات دی‌فای امن، کارآمد و متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌دهد.

 

داده‌ها

قبل از هر چیز، اجازه دهید نگاهی به سیر زمانی بیندازیم. از زمان تولد هولد استیشن در ماه می، ارزش کل قفل‌شده (TVL) آن در هر ماه شاهد رشد مداوم بوده است. همچنین حجم معاملات افزایش یافته و در ماه نوامبر به همراه TVL به نقطه اوج خود رسیده است.

علاوه‌بر TVL شگفت‌انگیز، هولد استیشن نرخ بازگشت سرمایه بالایی را تضمین می‌کند. نوسان بازار برای سفته‌بازان و هجرها[2] بسیار جذاب است. از آنجا که تعداد کاربران مشغول مشارکت در تجربیات تعاملی در حال افزایش است، درآمد و سود پروتکل به‌طور پیوسته در حال افزایش بوده است. میزان درآمد پروژه از ماه نوامبر به پایداری و بهره‌وری رسیده است.

هولد استیشن به عنوان پیشگام زنجیره عمومی zkSync در اکوسیستم از نظر حجم معاملات در رتبه دوم قرار می‌گیرد. درآمد ماهیانه آن به 120000 هزار دلار رسیده است که با سبقت از ساتوری به عنوان رتبه اول از نظر حجم معاملات، HoldStation را به رتبه سوم می‌رساند. هولد استیشن در مدت 30 روز به مارجین قابل توجه 66 درصدی رسیده است که نسبت به مارجین 20 درصدی Fulcrum که یکی دیگر از بازیگران این اکوسیستم است، اختلاف زیادی دارد.

 

کارمزددرآمدمارجین

هولد استیشن

12795685418

66.76%

Fulcrum5817411635

20.00%

 

هولد استیشن در کنار به نمایش گذاشتن قدرت مالی خود، به‌طور گسترده به سراغ سرمایه‌گذاری روی جذب و حفظ کاربر رفته است. این پلتفرم از هیچ‌گونه تلاشی برای بازاریابی و جامعه‌سازی چشم‌پوشی نمی‌کند و به دنبال ایجاد یک جامعه کاربری همبسته و تعاملی است. HoldStation  دارای 50000 دانلود در iOS، 83000 دنبال‌کننده در توییتر، بیش از 13000 کاربر در تلگرام و 32000 عضو در دیسکورد است. سوابق وبگردی این پلتفرم نشان می‌دهند که نرخ حفظ کاربر این پلتفرم معادل 10% است.

توکنومیکس

هولد استیشن توکن HOLD را با عرضه کل 30 میلیونی توزیع می‌کند. می‌توان از این توکن برای اهداف مختلفی از جمله پرداخت کارمزد تراکنش‌‌ها، حاکمیت، مشوق‌ها و کارمزد بیمه پروتکل استفاده کرد. علاوه‌بر لانچ‌پد، استیک آتی این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا از کارمزد تراکنش‌ها سود دریافت کنند.

سرمایه‌گذاران اولیه هولد استیشن عبارتند از: ViaBTC Capital، Kryber، K300، Alpha، Syncswap، Pendle و Dextools. هولد استیشن به طیف وسیعی از منابع، از جمله رسانه جامعه و معامله مشتقات می‌بالد.

HOLD توانست در 24 نوامبر از طریق عرضه اولیه صرافی غیرمتمرکز (IDO) 2582 واحد ETH را به‌دست آورد. این مقدار از هارد کپ 1500 واحدی ETH با استگرینگ[3] 72 درصدی پیشی گرفت.

تیم هولد استیشن که در ویتنام مستقر هستند، به خاطر تجربه بالای خود در حوزه بلاک‌چین و امور مالی سنتی با چگونگی ایجاد یک جامعه همبسته و مدیریت پتانسیل آن برای توسعه پایدار پروژه آشنا هستند. ViaBTC Capital با پی‌بردن به پتانسیل شگفت‌انگیز HoldStation  از طریق انجام تحقیقات جامع و کامل، تصمیم به همکاری با این پلتفرم برای پیشرفت بلندمدت گرفته است.

 

[1] Defi

[2] Hedgers

[3] Staggering: معنای دقیقی که مرتبط با امور مالی و کریپتو باشه برای این واژه پیدا نکردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصد دارید بیت‌کوین استخراج کنید؟

در اسرع وقت برای مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیریم

dara-logo-pop
قصد دارید بیتکوین استخراج کنید؟
در اسرع وقت برای مشاوره رایگان با شما تماس میگیریم.
Call Now Button