همواره نوآوری: ViaBTC چگونه در طول هفت سال گذشته در فضای رمزارزها رشد کرد

نوآوری ViaBTC
فهرست مطالب

از زمان تولد رمزارزها از جمله بیت کوین، ماینینگ به یک صنعت پرطرفدار تبدیل شده است و هشریتش همواره در حال افزایش است. امروزه، استخراج انفرادی دیگر با شرایط بازار، که اکنون به ساختارهای بزرگ مقیاس، تخصصی و جهانی نیاز دارد، تناسب ندارد. در چند سال گذشته، تشدید درگیری‌های ژئوپلیتیکی، رشد ضعیف اقتصادی، تشدید مقررات دولتی، و اتفاقات مکرر “قوی سیاه”، کل فضای کریپتو را ویران کرده و به بخش استخر استخراج ضربه سختی وارد کرده است.

با این وجود، تعداد کمی از استخرها به دنبال نوآوری، سازگاری با تغییرات و دستیابی به ساختارهای بزرگ مقیاس و تخصصی هستند،  و بنابراین جای پای خود را در بازار محکم کرده و رشد پایداری را تجربه می کنند. ViaBTC که در ژوئن 2016 تأسیس شد، به خوبی از هرآنچه برای موفقیت یک استخر لازم است آگاه است. در طول سالیان، این استخر محصولات خود را برای ارائه‌ی بهترین خدمات استخراج به کمال رسانده و طیف گسترده‌‌ای از ابزارهای نوآورانه را معرفی کرده است که باعث شناخته شدن آن در میان ماینرهای جهان شده است.

امروزه، ViaBTC هفتمین سالگرد خود را جشن می گیرد، که نشانگر سرآغازی برای رشد سریع این استخر است. ViaBTC با پشتیبانی از استخراج ده ها ارز دیجیتال از جمله BTC، LTC و KAS، از نظر سهم هشریت کوین‌هایی مانند BTC و LTC به عنوات یک بازیگر برتر در بازار شناخته می‌شود. با نگاهی به هفت سال گذشته، کلید موفقیت ViaBTC در تثبیت خود به‌عنوان یکی از شرکت‌‌های پیشرو در صنعت استخراج رمزارزها، جستجوی دائمی آن برای نوآوری است.

نوآوری مداوم: پیشرفت فناوری

یک استخر استخراج بدون قابلیت‌‌های فنی قوی نمی‌‌تواند درآمد روزانه‌ی پایداری را برای ماینرها فراهم کند. در این صنعت رقابتی، چنین استخری به ناچار توسط ماینرها رها شده و خود به خود از رقابت حذف خواهد شد. بنیانگذار ViaBTC، هایپو یانگ، به عنوان یکی از مدافعان اولیه‌ی بلاک چین، از یک پیشینه‌ی مرتبط با فناوری بهره‌ می‌برد و به خوبی از اهمیت توسعه‌ی تخصصی تکنولوژی محور برای یک استخر آگاه است. ViaBTC با تأکید بر فناوری، کلاینت بیت کوین خود را توسعه داد و bitpeer و blockmaster، دو ماژول زیربنایی استخرهای بیتکوین را بهینه کرد تا پخش بلوک در سراسر شبکه را سرعت بخشد.

نوآوری ViaBTC

 

این تلاش نتیجه داد چراکه به چالش نرخ بالای یتیمی پاسخ داد و به ViaBTC اجازه داد یکی از پایین ترین نرخ های یتیمی را در این صنعت ارائه دهد.

نوآوری مداوم: ارائه محصول

برای استخرهای استخراج ارزهای دیجیتال، مهیا نمودن تجربه‌ی استخراج برتر برای بهبود رقابت در بازار و جذب ماینرها بسیار مهم است. در همین راستا، ViaBTC تلاش می کند تا از طریق تحقیقات جامع بازار، نیازهای واقعی ماینرها را به دقت اندازه گیری کند. این شرکت نوآور در زمینه‌ی بلاک چین از آنجایی که محصولات عالی و ویژه‌ای را واقعا عملی می سازد، اینگونه تعهد خود به کمال را نشان داده است.

در روزهای ابتدایی، بیشتر استخرها از روش‌‌های پرداخت PPS و PPLNS استفاده می‌کردند. ViaBTC مسیر متفاوتی را در پیش گرفت و روش پرداخت PPS+ را در صدر PPS و PPLNS تهیه و اختراع کرد تا کارمزد تراکنش های اضافی را نیز بین ماینرها توزیع کند. به همین دلیل است که استخراج‌کنندگانی که از روش PPS+ استفاده می‌کنند، بازدهی کمی بالاتری نسبت به کسانی که از روش‌های PPS یا PPLNS استفاده می‌کنند، کسب می‌کنند. علاوه بر این، ViaBTC همچنین روش‌های پرداخت PPLNS و SOLO را ارائه می دهد، بنابراین ماینرها می توانند مناسب ترین روش را برای به حداکثر رساندن درآمد خود انتخاب کنند.

علاوه بر این، ViaBTC برداشت و تبدیل خودکار را معرفی کرد تا به ماینرها کمک کند تا با نوسانات قابل توجه بازار ارزهای دیجیتال کنار بیایند و ضررهای خود را به حداقل برسانند. با تبدیل خودکار، ماینرها می‌‌توانند دارایی‌‌های خود را به‌‌طور خودکار به BTC یا USDT تبدیل کرده و اگر برداشت خودکار نیز فعال باشد، دارایی‌‌ می‌‌تواند به‌طور خودکار و فوری و با کارمزد صفر به صرافی CoinEx برداشت شوند.

جدای از آن، ViaBTC در نوآوری‌های مالی نیز پیشگام بوده است. این استخر محصولات مالی را ارائه می‌کند که شامل خدمات پوشش ریسک و وام‌‌های رمزارزی می‌شود، که به استخراج‌کنندگان کمک می‌کند تا به گردش وجوه پرداخته و دارایی‌‌های خود را با انعطاف‌پذیری بیشتری تحت شرایط شدید بازار پردازش کنند.

نوآوری ViaBTC

 

از آنجایی که پروتکل Ordinals ویروسی و همه‌گیر شده است، شبکه BTC اکنون با یک ازدحام دائمی مواجه است. برای استخراج‌کنندگانی که با یک شبکه‌ی شلوغ مواجه هستند، شتاب‌‌دهنده‌ی تراکنش ViaBTC هر ساعت 100 نقطه شتابدهی رایگان را فراهم می‌کند و به هر کسی اجازه می‌دهد تا بدون نیاز به ورود به استخر، شناسه‌‌های تراکنش با کارمزد تراکنش 0.0001 BTC/KB یا بالاتر را برای تأیید سریع ارسال کند.

نوآوری مداوم: تیم سازی

ViaBTC همواره به دنبال نوآوری است، که این نوآوری نه تنها در مهارت فنی و ارائه محصولات، بلکه در تیم سازی و مدیریت آن نیز منعکس شده است. این مجموعه توسط یک تیم کارآمد و منسجم از کارشناسان از شرکت‌های مالی/اینترنتی سطح بالا در سراسر جهان پشتیبانی می‌شود که بیش از 60 درصد از آنها بر توسعه‌ی محصول و تحقیق و توسعه تمرکز دارند.

ViaBTC که متعهد به رشد مبتنی بر نوآوری است، اعضای تیم خود را تشویق می کند که به یادگیری و کاوش در فناوری های جدید و حوزه های تجاری ادامه دهند. این موضوع به کارکنان کمک می کند تا مهارت ها و توانمندی‌های حرفه ای خود را برای انطباق با تغییرات در صنعت تقویت کنند. علاوه بر این، ViaBTC روابط نزدیکی با شرکت‌‌های فعال در صنعت کریپتو و ماورای آن، سازمان‌‌ها و جوامع ایجاد کرده است تا از راه تبادل متقابل و باز کردن درهای پیشرفت صنعت بلاک چین از طریق تلاش‌های مشترک شرکت کنند.

در بسیاری از فرهنگ ها، “7” نشان دهنده خوشبختی است، و این عدد همچنین نشان دهنده چرخه های زمانی در برخی مکان‌هاست. “7” هم گذشته و هم آغاز را نشان می دهد. در 7 سال آینده، بازار ارزهای دیجیتال همچنان شاهد تغییرات سریعی خواهد بود. برای ViaBTC، دوره بعدی فرصت‌‌ها و چالش‌‌هایی را به همراه خواهد داشت، چراکه معتقد است که یک شرکت فعال در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال تنها از طریق نوآوری مداوم، بهبود خدمات، پیشرفت فنی و گسترش اکوسیستم می‌تواند پیشرفت کند.

ما با هم، برای انجام کارهای بیشتر آماده هستیم. ViaBTC در کنار همه کاربران شاهد طلوع عصر جدیدی در فضای کریپتو خواهد بود و سفری باشکوه دیگر را آغاز خواهد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصد دارید بیت‌کوین استخراج کنید؟

در اسرع وقت برای مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیریم

dara-logo-pop
قصد دارید بیتکوین استخراج کنید؟
در اسرع وقت برای مشاوره رایگان با شما تماس میگیریم.
Call Now Button