ماین KAS در ماه بدون کارمزد ViaBTC، همراه با جایزه به ارزش 300 دلار! – داراماینر

ماین KAS در ماه بدون کارمزد ViaBTC
فهرست مطالب

ماین KAS در ماه بدون کارمزد ViaBTC، همراه با جایزه به ارزش 300 دلار!

پس از اینکه اتریوم ادغام خود را انجام داد و اتمام استخراج خود را اعلام کرد، ماینرها در جستجوی یک ارز آینده‌ دار بودند. در همین راستا ارز کسپا مورد توجه این افراد قرار گرفت و به همین دلیل توانست در چند ماه اخیر سیر صعودی بسیار جذابی را تجربه کند.

توجه داشته باشید که استخر ViaBTC به مناسبت هفتمین سالگردش جوایز دلاری بسیار شگفت‌انگیزی در نظر گرفته است. اگر تاکنون موفق به ثبت نام نشده‌اید می‌توانید با کمک مجموعه  دارا ماینر ثبت‌نام کنید، تا علاوه بر تخفیف از جوایز دلاری در هفتمین سالگرد استخر ViaBTC نیز بهره مند شوید! بعد از ثبت نام برگردید و ادامه این مقاله را بخوانید که علاوه بر جایزه ثبت نام، می توانید در جایزه 300 دلاری کاسپا هم سهیم شوید! تا آخر مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات کاملی در این مورد کسب کنید.

استخر ViaBTC و ارز کاسپا

به عقیده بسیاری از محققان استخر ویا بیتیسی یکی از بهترین استخرها برای ماین است. این مجموعه کار خود را از سال 2016 استارت زده و در این مدت توانسته هزاران بیت‌کوین را از دل شبکه BTC به کمک ماینرها استخراج کند.

در این میان ارز کاسپا که الگوریتم پیشرفته‌تری برای حل معادلات در شبکه بیت کوین دارد، یکی از بهترین گزینه‌ها برای ماین است. این روزها KAS یکی از محبوب‌ترین رمزارزهای دنیا است و افراد زیادی روی آن متمرکز شده‌اند.

مزایای استخر ViaBTC برای ماین کاسپا

خود این استخر مزایایی نظیر ماینینگ هوشمند و تقسیم درآمد را در دل خود جای داده اما برای استخراج KAS مزایای دیگر نیز در نظر گرفته است. اولین مزیتی که به احتمال زیاد شما را نیز وسوسه کند، 19500 KAS به ارزش تقریبی 300 دلار بوده و می‌توان از آن بهره‌مند شد.

نکته مهم این است که علاوه بر این جایزه، کارمزدها نیز در این استخر به مدت یک ماه صفر در نظر گرفته خواهد شد. افراد فعال در این حوزه نباید این فرصت را از دست بدهند.

نحوه شرکت در کمپین

افرادی که می‌خواهند در این رویداد شرکت کنند می‌توانند از سه طریق از فرصت به دست آمده بهره‌مند شوند. این روزها چنین موقعیت‌هایی در بازار کریپتوکارنسی کمتر ایجاد می‌شود.

راه اول

شما می‌توانید با ثبت نام از طریق گروه اصلی استخر ViaBTC در این رویداد حضور داشته باشید.

راه دوم

برای علاقه‌مندان ثبت نام از طریق گروه آموزشی استخر ViaBTC نیز ممکن بوده و بسیار ساده است.

راه سوم

این روزها همه افراد در گوشی خود اینستاگرام دارند و روانه مدتی را در آن مشغول هستند. شاید ثبت نام از طریق اینستاگرام استخر ViaBTC برای برخی از افراد راه آسان‌تری باشد.

شاید برای برخی از افراد نحوه دریافت مجوزها و همچنین آموزش ماینینگ قانونی به یک سوال جدی تبدیل شده است. شما می‌توانید اطلاعات کاملی در این مورد را از طریق شبکه‌های اجتماعی استخر ویا بی‌تی‌سی مانند اینستاگرام کسب کنید.

جمع بندی

این روزها بار دیگر بازار کریپتوکارنسی به روزهای خوش خود رسیده است و در سراسر دنیا سرمایه‌گذاران زیادی برای کسب سود قدم به این وادی گذاشته‌اند. ما در این مطلب رویداد جدید استخر ViaBTC را که با جایزه 300 دلاری همراه است برای شما شرح دادیم. اگر شما نیز می‌خواهید به مدت یک ماه کارمزد استخراج تان برای ارز کاسپا صفر باشد می‌توانید از روش‌های مختلفی که برایتان معرفی کردیم در این رویداد شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قصد دارید بیت‌کوین استخراج کنید؟

در اسرع وقت برای مشاوره رایگان با شما تماس می‌گیریم

dara-logo-pop
قصد دارید بیتکوین استخراج کنید؟
در اسرع وقت برای مشاوره رایگان با شما تماس میگیریم.
Call Now Button